Maltepe YÖS Kursu 

Maltepe YÖS Kursu hem Online hem de yüz-yüze -sınıf eğitimleri ya da her ikisine de katılma imkanı ile öğrencilerine en esnek programları sunuyor.

Uygun fiyatlar ile 2022 YÖS Sınavlarına hazırlıyoruz.

Sizde uygun fiyatlar ile  YÖS Kursumuza katılmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

05464570082

ONLINE YÖS KURSLARI
Hem İngilizce hem Türkçe seçenekli ONLINE YÖS Sınavı Hazırlık Kurslarımıza kayıtlarımız başladı.
2022 Yılında yapılacak YÖS Sınavları için hazırlanan öğrenciler 
UZAKTAN EĞİTİM -CANLI DERS modeli ile 
YÖS SINAVLARINA HAZIRLANIN

UZAKTAN EĞİTİM-ONLINE YAPILACAK DERSLERİMİZ CANLI DERS OLARAK YAPILMAKTADIR
Online Derslerimiz 3 gün yapılacak -DENEME DERSLERİ olarak başlamaktadır.
ONLINE DENEME DERSLERİNE KATILIM ÜCRETSİZDİR.
Deneme derslerinden sonra kayıt yaptıran öğrenciler ile derslere devam edilecektir.

KAYITLARI DEVAM EDEN

YÖS KURSLARI

Video Görüşmesinde

ONLINE - UZAKTAN

CANLI DERS PROGRAMI

Kayıt için 0546 4570082

Ders

 SINIF - YÜZYÜZE EĞİTİM PROGRAMI

Kayıt içi 0546 4570082

YÖS Özel Ders  

Arapça -İngilizce-Türkçe

Özel YÖS Kursu 

Ekonomik Fiyatlar 

Online veya Yüz-Yüze.

Ücretsiz Deneme Dersimize Katılmak İçin

Hemen Arayın 0546 4570082 

YÖS Online Dersimizden Görüntüler

YÖS Kursu Eğitim İçeriği 
İçerik: Matematik, Geometri, IQ ,Türkçe 

Kurs boyunca konu tarama, kavrama, tamamlama ve genel tekrar 

Ayda 1 kez - son ay ise 3 kez genel deneme sınavı yapılacaktır.

 Matematik 1 Modülü 

 Matematik 2 Modülü 

 IQ Modülü 

 Geometri Modülü 

 Soru Çözümü ve Genel Tekrar

Yurt Dışından Gelecek Öğrenciler için bilgi : 

Temel Akademi  YÖS Sınavı Hazırlık Kurslarına katılmak için yurt dışından Türkiye'ye gelecek öğrencilerimiz, kurslarımıza önceden kayıt yaptırarak, kendilerine gönderilecek olan "Kabul Mektubu" (Acceptance ) kayıt kabul belgesi ile ülkelerindeki Türkiye büyükelçiliklerinden ve konsolosluklarından öğrenim vizesi talebinde bulunabilmekte, böylece Türkiye'ye öğrenim vizesi ile giriş yaptıktan sonra oturma izni alabilmektedirler.

Temel Akademi Yabancılar için Türkçe Kursumuz  hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen www.maltepeturkcekursu.com  ziyaret ediniz.

Öğrencilerimizin oturma izni alabilmeleri için Yabancılar için Türkçe gruplarımıza katılmaları gerekmektedir.

Kurslarımıza yurt dışından kayıt yaptırabilmek ya da gruplarımızda yerinizi  ayırtmak için pasaport veya kimliğinizi bize mail ya da faks yoluyla göndermeniz; ayrıca katılmayı düşündüğünüz grubun kurs ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

Gruplarımıza olan yoğun talepten kaynaklı olarak, bazı grupların kontenjanları başlangıç tarihlerinden önce dolmakta ve kayıtları kapanmaktadır. Bu nedenle kesin olarak kayıt yaptırmayı düşündüğünüz gruplara, başlangıç tarihlerinden önce kayıt yaptırmanız ya da kurumumuzla iletişime geçerek katılmayı düşündüğünüz gruplar hakkında öncesinde bilgi almanız yararlı olacaktır.

Yabancılar için Türkçe Kursumuz  hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen www.maltepeturkcekursu.com  ziyaret ediniz.

Temel Akademi Maltepe YÖS Kursu   

   www.maltepeyoskursu.com

             Yukarıdaki tabloda belirtilen grup başlangıç tarihlerinin her birinde yeterli öğrenci sayısı oluştuğu sürece gruplar açılır.

Konuların bitiminden sonraki süreçte konu tekrar dersleri yapılır, belli aralıklarla uygulanan konu tekrar testleri veya sınavlarıyla öğrencilerin bilgi eksikliklerinin giderilmesi ve öğrendikleri bilgileri pekiştirmeleri sağlanır.

Yabancı uyruklu Kayıt yaptıracak öğrencilerden 2adet fotoğraf, pasaport/kimlik fotokopisi, oturma izni/ikamet tezkeresi fotokopisi istenir.

(YÖS ) Yabancı Öğrenci Sınavı ile Üniversitelere kabul şartları:

a) Lise son sınıfta olmaları ya da mezun durumda bulunmaları koşuluyla;

 

1) Yabancı uyruklu olanların,

2) Doğumla Türk vatandaşı olup da İçişleri Bakanlığı’ndan Türk vatandaşlığından çıkma izni alanlar ve bunların Türk vatandaşlığından çıkma belgesinde kayıtlı reşit olmayan çocuklarının Türk Vatandaşlığı Kanunu uyarınca aldığı Tanınan Hakların Kullanılmasına İlişkin Belge sahibi olduklarını belgeleyenlerin, (5901 sayılı Türk Vatandaşlığı Kanununun 7. Maddesinde “(1) Türkiye içinde veya dışında Türk vatandaşı ana veya babadan evlilik birliği içinde doğan çocuk Türk vatandaşıdır.” hükmü bulunmakta olup, yurt dışından kabul kontenjanlarına başvuracak adayların Türk Vatandaşlığı Kanunu’nu incelemelerinde yarar bulunmaktadır.)

 

3) Yabancı uyruklu iken sonradan kazanılan vatandaşlık ile TC vatandaşlığına geçenlerin / bu durumdaki çift uyrukluların

 

*4)

 a) 01/02/2013 tarihinden önce yurtdışında ortaöğretime devam eden TC uyruklu öğrencilerden ise ortaöğretiminin (lise) son üç yılını KKTC hariç yabancı bir ülkede tamamlayanların (ortaöğretiminin (lise) tamamını KKTC dışında yabancı bir ülkedeki MEB nezdinde açılmış olan Türk okullarında tamamlayanlar dahil) yurt dışından öğrenci kabul kontenjanlarına başvuru yapabileceğine”

 b) 01/02/2013 tarihinden sonra yurt dışında ortaöğretime başlayan adayların yurt dışından kabul kontenjanlarına ortaöğretiminin (lise) tamamını KKTC hariç yabancı bir ülkede tamamlayanların (ortaöğretiminin (lise) tamamını KKTC dışında yabancı bir ülkedeki MEB nezdinde açılmış olan Türk okullarında tamamlayanlar dahil) başvuru yapabilmelerine,

 

5) KKTC uyruklu olup; KKTC’de ikamet eden ve KKTC’de ortaöğrenimini (lise) tamamlayan GCEAL sınav sonuçlarına sahip olanlar ile 2005-2010 tarihleri arasında diğer ülkelerdeki kolej ve liselere kayıt yaptırıp eğitim alarak GCE AL sınav sonuçlarına sahip olan veya sahip olacakların, başvurularının kabul edilmesi,

 

 b) Adaylardan

 1) T.C. uyruklu olup ortaöğreniminin (lise) tamamını Türkiye’de veya KKTC’de tamamlayanların,

 

 2) K.K.T.C. uyruklu olanların (ortaöğreniminin tamamını (lise) K.K.T.C liselerinde bitirip GCE AL sonucuna sahip olanlar ile 2005-2010 tarihleri arasında diğer ülkelerdeki kolej ve liselere kayıt yaptırıp eğitim alarak GCE AL sınav sonuçlarına sahip olan veya sahip olacaklar hariç),

 

 *3) a maddesinin 2 numaralı bendinde tanımlanan doğumla ilk uyruğu T.C. olan çift uyrukluların, (a maddesinin 4 numaralı bendindeki şartları sağlayanlar hariç)

 

 4) Uyruğundan birisi K.K.T.C. olan çift uyrukluların (ortaöğreniminin (lise) tamamını KKTC liselerinde bitirip GCE AL sonucuna sahip olanlar ile 2005-2010 tarihleri arasında diğer ülkelerdeki kolej ve liselere kayıt yaptırıp eğitim alarak GCE AL sınav sonuçlarına sahip olan veya sahip olacaklar hariç),

 

 5) Türkiye’deki büyükelçilikler bünyesinde bulunan okullar ile Türkiye’de bulunan yabancı liselerde öğrenimlerini gören T.C uyruklu olan veya a maddesinin 2 numaralı bendinde tanımlanan doğumla ilk uyruğu T.C olan çift uyrukluların başvurularının kabul edilmemesi,